O firmie:

Sklep internetowy  wloskiemeble.com powstał w ramach rozszerzenia naszej działalności handlowej prowadzonej w Centrum Handlowym Towarowa 22 w Warszawie, pozwalając naszym Klientom w sposób łatwy i przyjemny zapoznać się z  naszą ofertą w zaciszu domowego ogniska.

Oferujemy Państwu meble w stylu współczesnego minimalizmu w nowoczesnej designerskiej stylistyce. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładanie dobieramy fabryki z którymi współpracujemy sprawdzając osobiście jakość  oferowanych produktów. U nas dostaniesz tylko produkty znanych światowych marek. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, mamy nadzieję, że udzielane przez nas informacje oraz porady będą kompetentne i profesjonalne, a zakupy w naszym sklepie internetowym szybkie i przyjemne.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00 oraz w niedziele od 10:00 do 17:00

Serdecznie zapraszamy !